سفارش تبلیغ
صبا ویژن

انجمن عکاسان پارسی بلاگ

صفحه خانگی پارسی یار درباره

نمایشگاه عکس و ورکشاپ آموزشی در تهران

به نام خدا

وبلاگ نویسان هنرمند و دوربین به دست  :)  پارسی بلاگ سلام

اولن از حضور موثر و فعالتون در نمایشگاه عکسمون در قم ازتون صمیمانه تشکر میکنیم.

اینکه در اوج گرما از شهرهای دور و نزدیک تشریف آوردین و با حضورتون و با نظرات خوبتون ما رو دلگرم به ادامه ی این راه کردین واقعن ممنونیم :)

عزیزان!

از اونجایی که دوستان ساکن تهران با نظرات، پیام ها و ایمیل هاشون برای دیدن آثار بسیار اظهار تمایل کرده بودند تصمیم گرفتیم عکس ها رو در تهران هم به نمایش در بیاریم و از اونجایی که در مراسم افتتاحیه ای که در قم داشتیم برنامه ی آموزشی و ورکشاپ عکس گردشگری مون که توسط داور محترم مسابقاتمون اجرا شد بسیار مورد علاقه و استفاده ی حضار قرار گرفت ، به امید خدا محور برنامه ی تهران به جز تماشای آثار دوستان، برگزاری یک ورکشاپ آموزشی در مورد عکس گردشگری خواهد بود.

طبق پیشنهاد داور محترم، با سایت تخصصی چیلیک وارد گفتگو شدیم و به امید خدا روز افتتاحیه برنامه ی ورکشاپ آموزشی مون توسط اساتید عکاسی سایت چیلیک برگزار خواهد شد.
خبر نمایشگاه : + 

مکان : فرهنگسرای خاوران در شرق تهران هست که طبق گفته ی دوستان مترو خورش هم خوبه :)

تاریخ مراسم افتتاحیه : شنبه 16 شهریور ساعت 17 خواهد بود

برنامه های مراسم افتتاحیه: تلاوت قرآن - آشنایی با یکی از عکاسان حاضر - ورکشاپ آموزشی سایت چیلیک - پذیرایی و تماشای آثار و گفتگوی دوستانه با عکاسان

به تمامی شرکت کنندگان در برنامه افتتاحیه لوح فشرده آموزش مقدماتی عکاسی داده خواهد شد

به تمامی شرکت کنندگان در برنامه افتتاحیه کارت عضویت انجمن عکاسان پارسی بلاگ داده خواهد شد

دوستانی که در افتتاحیه ی قم شرکت کرده بودند و لوح فشرده آموزش مقدماتی عکاسی رو دریافت کرده بودند 30 دقیقه زودتر در برنامه حضور داشته باشند تا در آزمون عکاسی مقدماتی بصورت کتبی شرکت کنند(طبق محتوای سی دی شماره 1 )

از اونجایی که تعداد محدودی(50 نفر) امکان حضور در برنامه افتتاحیه رو دارند، دوستانی مجاز هستند که ثبت نام کرده باشند و برایشان کارت ورود صادر شده باشد.

کارت ورود ثبت نام شدگان در ورودی برنامه به آنها تقدیم خواهد شد. کارت ورود همان کارت عضویت انجمن عکاسان پارسی بلاگ خواهد بود که در برنامه های آتی مشمول تخفیف خواهند شد.

شرایط ثبت نام:

1- ارسال عکس پرسنی

2-پرداخت هزینه 

 

هزینه ی شرکت در مراسم افتتاحیه :

دوستان خارج پارسی بلاگ 15000 تومان

دوستان پارسی بلاگی 10000 تومان

اعضای اتاق عکاسی 8000 تومان 

دوستانی که در برنامه قم شرکت داشتند و کارت عضویت انجمن عکاسان پارسی بلاگ رو دریافت کردند: 5000 تومان

(
کارت به کارت : 6037991085557290 بنام معصومه موسوی/ بانک ملی/لطفا پس از انتقال به کارت، شماره کارت ارسال کننده و صاحب حساب را در نظرات بگذارید.) 

عکاسان صاحب اثر در نمایشگاه و دبیران محترم چهار دوره ی مجله پارسی نامه : بصورت رایگان

مهلت ثبت نام : 14 شهریور